Kale Alarm A.C.E Awards’ın sahibi oldu

Güvenliğin kalesi Kale Alarm, anketler ve kullanıcı geri bildirimlerinden elde edilen veriler doğrultusunda “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü”nü hanesine yazdırdı

Kullanıcı deneyimini başarılı bir biçimde yöneten ulusal ve uluslararası markaların belirlendiği A.C.E Awards 2021 (Achievement in Customer Excellence- Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri) sahiplerini buldu. Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Sikayetvar.com’un kullanıcılarına sunduğu 400 bin kişilik anket üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda bu yıl 6’ncınsı düzenlenen ödül programının Güvenlik Sistemleri kategorisinde kazananı Kale Alarm oldu. Değer katan müşteri deneyimi ilkesiyle sektöre öncülük eden Kale Alarm, gerçek kullanıcı geri dönüşlerinin değerlendirilmesi sonucunda kazandığı bu ödülle başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. 21 Haziran Pazartesi günü Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da düzenlenen ödül töreninde 30 farklı sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten markalara ödülleri takdim edildi. Kale Alarm adına ödülü Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke aldı.

“Hedefimiz, güven bağını her geçen gün daha da güçlü ve sürdürülebilir kılmak”

Markaların başarılarının taçlandırıldığı ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Melih İke; “Yarım asrı aşkın tecrübemizle, kullanıcılarımız için en iyisini sunma gayretiyle çalışıyor, yaşam ve çalışma alanlarını kale gibi güvenli kılma gayesiyle hizmet sunuyor, müşteri memnuniyetini sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Amacımız, pazarın güçlü ve etkin oyuncusu olarak kullanıcılarımızla kurduğumuz güven bağını her geçen gün daha da güçlü ve sürdürülebilir kılmak. Dolayısıyla mükemmel müşteri deneyimi yaratma yolculuğunda aldığımız bu ödül bizim için çok önemli ve değerli. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederken, böylesine önemli bir konuda bu prestijli ödül törenine imza atan Şikayetvar platformuna da ayrıca minnettarlığımızı iletiyorum.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Okunma