Faber Castell'de tüm annelere ilham verecek bir hediye mutlaka var

Faber-Castell, her ailenin gözbebeği olan annelerin ‘Anneler Günü’nü, birbirinden şık, renkli ve ışıltılı hediye alternatifleriyle daha da güzelleştiriyor.

‘Şık ve ilham veren’ bir kalem: Hexo 

Yazmayı seven bir anneler için, Faber-Castell’in yeni kalemi Hexo, bu yılki için en iyi hediye seçeneği olacak... İlhamını tüm dünyanın tek ortak dili olan müzikten alan Faber-Castell’in yeni kalemi Hexo, "yaratıcılık için yazın" temasıyla, yazmanın yaratıcı gücünü vurguluyor. Hexo, yazı, karalama ve eskizlere çarpıcı olduğu kadar şık bir bakış açısı da getiriyor.  

M, F, EF ve B gibi çeşitli çizgi genişliklerindeki, kısmen siyah ve paslanmaz çelik uçlu Hexo Dolma Kalem, rahat kavrama sunan tasarımıyla hem sağ hem de sol elini kullananlar için ideal bir yapıya sahip. 

Hexo Roller ise, hızlı kuruyan silindirli kartuş veya ince uçlu kartuş ile kullanılabiliyor. 

Hexo, Tükenmez Kalem olarak siyah, silinmez mürekkepli, standart formatta (çizgi genişliği B) büyük kapasiteli bir kartuşla birlikte sunuluyor.

Tüm alternatifleri altıgen alüminyum gövde, pembe, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle sunulan Hexo annenize ilham verecek.

Hayata ‘Işıltısını’ katan anneler için: Faber-Castell Metalik Markörler

Anneniz her mekana ışıltısını katmayı seviyor ve yaratıcılığıyla size de ilham kaynağı oluyorsa, Faber-Castell’in Metalik Markörleri tam  ona göre... 

6 farklı renk seçeneğine sahip Metalik Markörler ile ister cep telefonu kılıfı; ister şık bir kadeh veya bardak, isterseniz de masaüstünde kullanabileceğiniz bir kutu ya da dekoratif bir objeyi renklendirerek ışıltı katmak mümkün.

Metalik ve parlak renkleriyle dikkat çeken ve uygulandığı yüzeye ışıltı katan metalik markörler, kağıt, cam, porselen, plastik, metal gibi neredeyse tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor.  

Kokusuz, su bazlı, kağıttan akma yapmayan bir mürekkebe sahip olan bu markörler, uygulandıkları cam, porselen ve metal gibi yüzeylerde, eğer fırına girebilir bir obje ise 160 derecede 30 dakika bekletildikten sonra ya da 24 saat boyunca bekletilerek uygulandığı yüzeye sabitleniyor. 

Birer klasik olan Altın ve Gümüş renkleriyle sınırlı olmayan Faber-Castell Metalik Markörler yaratıcılıklarını farklı renklerde konuşturmak isteyen anneler için Bakır, Böğürtlen, Turkuaz ve Buz Mavisi renkleriyle de mevcut. Metalik Markörleri ister tekli ister 6’lı paketler halinde satın alabilirsiniz.

Faber-Castell Tekstil Markörleri: İçindeki ‘moda tasarımcısını’ farklı kıyafetlere yansıtan annelere göre  

Yaratıcılık ve hayal gücünü, sahip olduğu moda zevkiyle birleştirerek evdeki giysi ve kumaşları yeniden tasarlayan anneler için Faber-Castell Tekstil Markörleri en iyi hediye alternatifi olacak. 

Faber-Castell tekstil markörleri kumaş çantadan tişörtlere ve dekoratif kumaşlara kadar farklı birçok tekstil ürününe rahatlıkla kullanılabiliyor. Kumaş zemin üzerine uygulanan renkler 24 saat içinde veya ütülemeden hemen sonra otomatik olarak sabitleniyor.

Bu yılki Anneler Günü’nde, annenizle birlikte giysi ve kumaşları yeniden tasarlamayı ve kendi stilinize yaratıcı dokunuşlar yapmayı istiyorsanız; bu aktivitenizdeki en iyi yardımcınız kuşkusuz ki Faber-Castell tekstil markörleri olacak. 

 Hibya Haber Ajansı

Okunma